Lowaddicts presenteert zaterdag album ’Evolver’ in Patronaat in Haarlem. Band uitgebreid met Maaike van der Weide en Tessa Lamers
Lowaddicts.© PR-foto
Het Haarlemse elektropoptrio Lowaddicts presenteert zaterdag zaterdag 24 september in Patronaat in Haarlem zijn eerste digitale album, ’Evolver’, nadat er de afgelopen jaren reeds een handvol EP’s en singles op het publiek werd losgelaten.
De groep rond elektronicamuzikant Dillan Sondervan bestaat inmiddels al een kleine tien jaar en gooide in 2015 hoge ogen in de finale van de Rob Acda Award. Toen nog als Lowaddicts Soundsystem.
Die naam is inmiddels ingekort, maar de groep is uitgebreid tot trio met muzikante Tessa Lamers en zangeres Maaike van der Weide. Lowaddicts speelt een mix van zwoele beats, triphop-ritmes en zanglijnen met een zomers popgevoel. Het voorprogramma in Patronaat wordt verzorgd door de eveneens Haarlemse Elvira.