De Naaldkerk in Santpoort-Noord klaar voor feestelijke Eucharistieviering
De jubileumcommissie van De Naaldkerk.© Foto United Photos/Paul Vreeker
De r.-k. kerk Onze Lieve Vrouw Van Altijddurende Bijstand in Santpoort-Noord, ook wel de Naaldkerk genoemd, bestaat in oktober negentig jaar. Dat wordt aanstaande zondag gevierd.
De jubileumcommissie van De Naald, bestaande uit de dames Nanda Ramakers, Ria Kruisman, Asun Romero, Joke van Baekel en Engelbert Wigchert, is klaar voor het feest.
De feestelijke Eucharistieviering, in aanwezigheid van bisschop Monseigneur Johannes Hendriks én met medewerking van het Naaldkoor, start om 10.30 uur.
Na de dienst is er koffie met iets lekkers. Om 13 en 14 uur is er verhalenbingo over de historie van de kerk. Om 13.30 uur staat er soep met broodjes en een muzikaal intermezzo op het menu. De jubileumviering wordt om 14.30 uur afgesloten met muziek en zang door Anita Sanders.