Vlammenzee op terrein autobedrijf in Vijfhuizen [video]
Op het parkeerterrein van een autobedrijf aan de Spaarnwouderweg in Vijfhuizen woedde in de nacht van vrijdag op zaterdag een grote brand.
De Veiligheidsregio meldt dat niemand gewond is geraakt, een brandweerman is uit voorzorg nagekeken door ambulancepersoneel. Twee honden die op het terrein aanwezig waren, zijn in veiligheid gebracht. Zo’n tien voertuigen zijn volgens een woordvoerder getroffen door de brand.
Zaterdagochtend werd de brandweer weer opgeroepen omdat er ook brand in het pand was ontdekt. Dit vuur is inmiddels ook geblust
© Foto: Michel van Bergen
Meerdere teams van de brandweer waren vanaf 3 uur bezig de brand te bestrijden. Rond 4.30 waren de vlammen onder controle.
In maart van dit jaar woedde ook brand bij een nabijgelegen autobedrijf aan de Spaarnwouderweg. Toen werd een groot deel van een loods in de as gelegd.
© Foto: Michel van Bergen
Hier staat ingevoegde content uit een social media netwerk dat cookies wil schrijven of uitlezen. U heeft hiervoor geen toestemming gegeven.
Hier staat ingevoegde content uit een social media netwerk dat cookies wil schrijven of uitlezen. U heeft hiervoor geen toestemming gegeven.