Haarlems Dagblad - Telstar wint matig duel tegen FC Oss
Volg ons op:





Follow Me on Pinterest



Gepubliceerd 6 april 2012 23:33 | Laatste update 6 april 2012 23:33

VELSEN-ZUID - Telstar speelde gisteren ruim een half uur tegen tien man maar kon het duel tegen FC Oss na een benutte penalty en een treffer tien minuten voor tijd niet vakkundig uitspelen. FC Oss wist het in de slotfase nog spannend te maken. Maar Telstar ontsnapte met een 2-1 zege aan een blamage.

Een duw in de rug van Melvin Holwijn was gisteren voor Telstar erg belangrijk. Scheidsrechter Lindhout wees naar de stip. Sjaak Lettinga schoot onberispelijk raak.

Ondanks het feit dat Telstar ruim een half uur tegen tien man speelde was de voorsprong niet zomaar voldoende voor de winst. Een kwartier voor tijd moest Varkevisser handelend optreden voordat Oss gevaarlijk kon worden.

Enkele minuten later leek Telstar het duel op slot te gooien. De eerste keer dat topscorer Johan Plat zich gisteren echt liet zien, knalde hij de bal hard achter doelman Vincent van Trier. Maar Alexandar Stankov wist een moment van onachtzaamheid af te straffen waardoor het nog even dreigend werd voor Telstar. Maar de ploeg wist toch de achtste zege van het seizoen binnen te halen.

Meer nieuws
Meest gelezen
Laatste reacties
Stelling: Beeld Kenau en Ripperda is een aanwinst

Het omstreden beeld van Kenau en Ripperda is eindelijk geplaatst op het Stationsplein. Ondanks alle kritiek is het een aanwinst voor Haarlem. Wat is uw mening?