Haarlems Dagblad - Mannen vluchten na rammen lantaarnpaal in Hoofddorp
Foto Eric van Lieshout Gepubliceerd 22 juli 2012 12:41 | Laatste update 22 juli 2012 12:41

HOOFDDORP - Op de Rotonde van de Deltaweg met de Bennebroekerweg in Hoofddorp is zondagochtend een auto op een lantaarnpaal geklapt. Beide inzittenden zijn op de vlucht geslagen. Eén van de inzittenden is richting Toolenburgplas gerend, de ander richting de eilanden.

De politie heeft op het terrein van het Spaarneziekenhuis en op Rottummerplaat gezocht naar één van de gevluchte inzittenden. Boven het gebied hing de politiehelikopter. De verdachte hield zich schuil in het dichte riet, maar zette het op een rennen toen hij gezien werd. Na een korte achtervolging door de politie is de verdachte aangehouden.

De andere verdachte is opgehaald door een grijze Smart met vrouwelijke bestuurder. Getuigen kunnen bellen met het bureau in Hoofddorp via 0900-8844.

 

Meer nieuws
Meest gelezen
Laatste reacties
Stelling: Beeld Kenau en Ripperda is een aanwinst

Het omstreden beeld van Kenau en Ripperda is eindelijk geplaatst op het Stationsplein. Ondanks alle kritiek is het een aanwinst voor Haarlem. Wat is uw mening?