Haarlems Dagblad - Komend weekend festival bij Villa Westend in Velserbroek
Gepubliceerd 4 juli 2012 16:58 | Laatste update 4 juli 2012 16:58

VELSERBROEK - Komende zondag 8 juli treedt de gelegenheidsformatie Alle dertien soul! op bij Villa Westend aan de Westbroekplas.

De lokale soulbrothers en -sisters van deze band spelen nummers van soullegenden van weleer. Muziek van James Brown en Otis Redding is te beluisteren. Het is onderdeel van het driedaagse festival Muziek en Meer.

Het Muziek- en Meerfestival bij Villa Westend begint komende vrijdag 6 juli met cabaretiers Arie Koomen en Edo Brunner (toegang 15 euro), op zaterdag 7 juli Villa Westend’s Beach Party (toegang 15 euro) en op de derde dag zondagmiddag 8 juli het Slaperdijkfestival (toegang gratis).

Meer nieuws
Meest gelezen
Laatste reacties
Stelling: Beeld Kenau en Ripperda is een aanwinst

Het omstreden beeld van Kenau en Ripperda is eindelijk geplaatst op het Stationsplein. Ondanks alle kritiek is het een aanwinst voor Haarlem. Wat is uw mening?