sluiten
Inloggen
sluiten
zaterdag 20 maart 2010

Hendrickx profiteert van DSB-gedupeerden

  • Gepubliceerd op 13 januari 2010, 15:39
  • Laatst bijgewerkt op 13 januari 2010, 15:41
amsterdam - 

Jelle Hendrickx gebruikt zijn rol als belangenbehartiger voor DSB-gedupeerden om hiermee geld te verdienen voor zijn eigen financiële adviesbureau. Voor een deel van de in problemen geraakte klanten van de bank sluit hij zelf nieuwe hypotheken af. De provisies strijkt zijn eigen bedrijf FC&S op. Dat erkent Hendrickx in weekblad Vrij Nederland.

Hij vermengt op die manier zijn functies als voorzitter van een stichting zonder winstoogmerk en als directeur van een commercieel bedrijf. Hendrickx geeft toe dat dit erg veel van belangenverstrengeling weg heeft. ,,Ik ben het er wel mee eens dat het beter is die rollen gescheiden te houden.’’ Hendrickx zegt zijn aandelen eind deze maand in te leveren.

Hendrickx heeft altijd geclaimd meer dan tweeduizend gedupeerden bij te staan. Maar verschillende partijen zeggen in Vrij Nederland dat het werkelijke aantal naar alle waarschijnlijkheid veel lager is. Hendrickx weigert stelselmatig inzicht te geven in zijn namenlijst. ,,Ik vermoed dat er in zijn administratie een mix zit van mensen die daadwerkelijk een opdracht hadden gegeven een klacht in te dienen en veel mensen die alleen als steunbetuiging een mailtje hadden gestuurd’’, zegt Financieel Ombudsman Jan Wolter Wabeke.
Inloggen
Reacties
Er zijn nog geen reacties op dit artikel.
Schrijf een reactie
U bent niet ingelogd. U moet geregistreerd zijn om te kunnen reageren op deze site. Lees eerst de spelregels voor reacties op artikelen.


Stelling

Politie moet blowers op straat blijven beboeten (uitleg)
Poll
Eens (71%)
Oneens (29%)
Totaal aantal stemmen: 96
advertenties

Regiogenoten in het buitenland

Wandelen in Noord-Holland

Top 5 energie (tip)

advertenties

Adviseursvergelijk.nl

Plaats uw ervaring en win een gratis Iphone!

€1000 voor jouw club?

Klik hier, doe mee en win
www.zorgenzekerheid.nl

Zorgeloos op Vakantie

Het hele jaar zorgeloos op vakantie? Sure! Klik hier voor onze actuele verzekerings- en reisaanbod

Eet uw kind verstandig?

Doe mee met Ik Eet Wijzer
op www.zorgenzekerheid.nl

Ik eet wijzer

We hebben naar u geluisterd. Daarom nu 13 weken tips om samen met uw kind gezond te eten. Klik hier en maak ook kans op de Wii spelcomputer

SV Haarlemmermeer

€ 1.000 voor jouw sportclub? Klik hier en doe mee en win!