sluiten
Inloggen
sluiten
vrijdag 03 september 2010

Verjaardagen 18 maart

  • ANP | Gepubliceerd op 18 maart 2010, 06:22
  • Laatst bijgewerkt op 18 maart 2010, 06:31
RIJSWIJK - 

Hieronder volgt een overzicht van Nederlandse en internationale beroemdheden die vandaag jarig zijn.

1940 – Henk van Dorp, Nederlandse televisie- en radiopresentator en journalist. Begon zijn journalistieke carrière in 1972 bij Vrij Nederland, zijn artikelen gingen voornamelijk over sport. Van Dorp werkte veelvuldig samen met Frits Barend, het meest succesvol was hun praatprogramma Barend & Van Dorp.

1959 – Irene Cara. Amerikaanse zangeres en actrice. Werd bekend door de films Fame en Flashdance, waar zij ook de titelsongs voor zong. In 1983 werd Fame zelfs een nummer 1-hit in Nederland, voor What a feeling van Flashdance won ze een Grammy Award. Tegenwoordig leeft ze grotendeels in de anonimiteit.

1960 – Marc Klein Essink, Nederlandse acteur en televisiepresentator. Brak bij het grote publiek door met zijn rol van internist Jan van de Woude in Medisch Centrum West. Presenteerde daarna onder andere de Staatsloterijshow en de Bankgiroloterij en speelde in de films De Aanslag (1986) en Bride Flight (2009).

1963 – Vanessa Williams, Amerikaans ex-model, zangeres en actrice. Werd in 1983 uitgeroepen tot Miss America, maar na de verschijning van naaktfoto’s moest zij die titel weer inleveren. Later scoorde zij muzikale hits met Save the Best for Last en Colors of the Wind, de titelsong voor de Disneyfilm Pocahontas. De laatste jaren speelde zij een bijrol in de serie Ugly Betty.

1970 – Queen Latifah, Amerikaanse rapper, zangeres en actrice. Eind jaren ’80 verschenen haar eerste albums, die goed werden ontvangen. Daarna speelde ze in verscheidene series en films. Voor haar bijrol in Chicago ontving ze een Oscarnominatie. Latifah heeft ook nog een paar jaar een talkshow gehad.

1979 – Adam Levine, Amerikaanse zanger. Vooral bekend als voorman en gitarist van popband Maroon 5. Hiermee scoorde hij onder andere de hits This Love en She will be Loved.

Inloggen
Reacties
  • Lekker belangrijk, volgens mij zijn er nog veel meer (belangrijke) mensen jarig op 18 maart. Graag volledig of helemaal niet.

    Geplaatst door Janneman1968 op 08:07 18-mrt-2010
  • Valt mij nog mee, dat ze niet moeten schrijven dat Ajax 110 jaar is geworden....

    Geplaatst door C.H. de Jong op 08:26 18-mrt-2010
  • Dick Berlijn, jij ook gefeliciteerd! En over Berlijn gesproken: wielrenner Arie van Vliet, die daar destijds in 1936 tijdens de OS goud won. Jij ook daarboven!

    Geplaatst door Schnauzie op 09:04 18-mrt-2010
  • Mijn jongste dochter is vandaag jarig, telt dat ook?

    Geplaatst door Theo de Haas op 13:12 18-mrt-2010
  • Gefeliciteerd Theo!

    Mooie rubriek dit, ik denk dat velen hierdoor richting het HD zullen komen.

    Geplaatst door Marco op 13:19 18-mrt-2010
  • gefeliciteerd aan allemaal die vandaag jarig
    zijn.;-)

    Geplaatst door melkmeisje op 15:40 18-mrt-2010
Schrijf een reactie
Reageren op dit forum is niet mogelijk.

Stelling

Ladderwagen onontbeerlijk in Schalkwijk (uitleg)
Poll
Eens (82%)
Oneens (18%)
Totaal aantal stemmen: 460
advertenties

Fotoalbum Havenfestival

Regiogenoten in het buitenland

Wandelen in Noord-Holland


Top 5 energie (tip)

advertenties