Haarlems Dagblad - Lavrov: Assad hoeft niet af te treden
Volg ons op:





Follow Me on Pinterest



Gepubliceerd 30 juni 2012 21:03 | Laatste update 30 juni 2012 21:11

GENEVE - De Russische minister van Buitenlandse Zaken, Sergej Lavrov, is ,,opgetogen'' over de resultaten van het overleg van zaterdag over Syrië. Het plan voor een overgangsregering in het Arabische land betekent dat president Bashar al-Assad niet hoeft af te treden.

Rusland is de belangrijkste bondgenoot van Assad. De deelnemers aan het overleg in Genève kwamen overeen dat er een overgangsregering van nationale eenheid moet komen waarin zowel leden van de regering als aanhangers van de oppositie zijn vertegenwoordigd. Tegen journalisten zei Lavrov dat het belangrijkste element van de overeenkomst is dat er geen politieke oplossing aan de Syriërs wordt opgedrongen.

Meer nieuws
Meest gelezen
Laatste reacties
Stelling: Zelf eieren van meeuwen rapen

De meeuwenoverlast in Haarlem kan niet worden aangepakt omdat een speciale aannemer daarvoor nog geen toestemming heeft. Daarom moeten Haarlemmers zelf maar eieren van meeuwen gaan rapen. Wat is uw mening?