Haarlems Dagblad - Agressieve automobilist gewond op N245 Alkmaar
Volg ons op:





Follow Me on Pinterest



Gepubliceerd 24 augustus 2012 22:47 | Laatste update 25 augustus 2012 10:48

ALKMAAR - update video 10:47 - Een verkeersruzie tussen een agressieve automobilist en een andere weggebruiker leidde vrijdagavond tot een ernstig ongeval op de N245 Alkmaar-Schagen. De agressieve man is hierbij met zijn voertuig tegen een verkeerslicht aangereden. Zijn auto is om de paal heen gevouwen.

Een traumahelikopter kwam ter plaatse.

De man zou onder het rijden ruzie hebben gemaakt met een andere automobilist. Hierbij ramde hij de bumper van de andere auto af en reed hij zelf tegen de verkeerslichten. De stoplichten boven de weg zijn op straat gevallen. Het motorblok van de auto is door de klap enkele meters verder op straat terechtgekomen.

De inzittenden van de betrokken auto zijn als verdachten/getuigen naar het politiebureau overgebracht voor verhoor.

Over het letsel van de gewonde is niets bekend.

De weg is ter hoogte van Sint Pancras afgesloten.

 

Meer nieuws
Meest gelezen
Laatste reacties
Stelling: Beeld Kenau en Ripperda is een aanwinst

Het omstreden beeld van Kenau en Ripperda is eindelijk geplaatst op het Stationsplein. Ondanks alle kritiek is het een aanwinst voor Haarlem. Wat is uw mening?